Agenda

Wil je meespelen met één van de volgende edities, klik dan hieronder even op de groene button onderaan "aanmelden" en vergeet niet om de datum & plaats te vermelden waar het omgaat!

vrijdagmiddag 20 december
30 Seconds - Brielle
10:00 - 13:00 - Bedrijfsfeest (Besloten)
 

vrijdagavond 20 december
30 Seconds - Rotterdam
18:00 - 19:30 - Bedrijfsfeest (Besloten) 


zondagmiddag 12  januari
30 Seconds - 3e kampioenschap Rotterdam
13:00 - 17:00 - Hotel New York

woensdagavond 15 januari
30 Seconds -
1e kampioenschap Zuidplas
19:30 - 23:00 - Tennis Vereniging Nieuwerkerk

donderdagavond 16 januari
30 Seconds - 1e kampioenschap Almere
19:30 - 23:00 - De Beren Almere

woensdagavond 22 januari

30 Seconds - 2e kampioenschap Naaldwijk
19:30 - 23:00 - De Pianobar

donderdagavond 23 januari
30 Seconds - Hellevoetsluis
19:00 - 22:00 - Bedrijfsfeest (Besloten) 


vrijddagavond 24 januari

30 Seconds - 1e kampioenschap Heerhugowaard
19:30 - 23:00 - Grand Cafe de Heeren

maandagavond 27 januari

30 Seconds - 1e Kanarie Kampioenschap
19:30 - 23:00 - De Gele Kanarie


donderdagavond 30 januari
30 Seconds - 3e Kampioenschap Pijnacker
19:30 - 23:00 - De Drie Heeren

vrijdagavond 31 januari
30 Seconds - 1e kampioenschap Medemblik
19:30 - 23:00 - Hof van Medemblick

woensdagavond 5 februari
30 Seconds - 10e kampioenschap Nissewaard
19:30 - 23:00 - Gers Spijkenisse

vrijdagavond 7 februari
30 Seconds - 4e kampioenschap Gouda
19:30 - 23:00 - Brasserie Copper

woensdagavond 12 februari
30 Seconds - 2e kampioenschap Alkmaar
19:30 - 23:00 - Turfmark

donderdagavond 13 februari
30 Seconds - Rotterdam
19:00 - 22:00 - Bedrijfsfeest (Besloten)

donderdagavond 5 maart
30 Seconds - 2e kampioenschap Boskoop
19:30  23:00 - Flora

vrijdagavond 6 maart
30 Seconds - 3e kampioenschap Hellevoetsluis
19:30  23:00 - Barbiertje

donderdagavond 12 maart

30 Seconds - De Lier
19:00 - 22:00 - Bedrijfsfeest (Besloten)

donderdagavond 26 maart
30 Seconds - 1e kampioenschap Twente
19:30  23:00 - Lutscher Alm